Odklejenie nalepki/hologramu z legitymacji ELS

Czy jest możliwe odklejenie hologramu/naklejki ELS z legitymacji studenckiej?

Znaczek ELS z legitymacji studenckiej posiada zabezpieczenie tzw. “plastra miodu”, oznacza to, że przy próbie odklejenia ulega zniszczeniu.

Dotyczy to również kolekcjonerskich edycji hologramów ELS. Jeśli więc, zależy Ci, aby wzbogacić swoją kolekcję o nowe nalepki i odtworzyć daty w sposób chronologiczny, skontaktuj się z nami. Oferujemy sprzedaż naklejek ELS wyłącznie w celach kolekcjonerskich! Zamówienia można składać na najnowsze oraz starsze edycje.

 

Najnowsze hologramy ELS już w naszej ofercie! Sprawdź:

http://naklejkanalegitymacje.pl/hologramy-els/

 

Najnowsza edycja – cena 100 zł za sztukę (+20 zł przesyłka pobraniowa)

Odbiór osobiście w Warszawie lub wysyłka na terenie całej Polski.

 

Kontakt:

tel507 059 174 

mail[email protected]

 

Zamówienia potwierdzamy w ciągu pół godziny! Odpisujemy na maile i smsy (proszę sprawdzać również skrzynkę SPAM).

 

Niektórzy kolekcjonerzy mają wszystkie, ułożone chronologicznie hologramy/nalepki na elektroniczną legitymację studencką (ELS). Warszawa, Kielce oraz Rzeszów i Szczecin – tam jest najwięcej filatelistów. Dziś możesz stać się jednym z nich! Oferujemy zarówno najnowsze naklejki na ELS 31-03-2018, jak i starsze egzemplarze hologramów na legitymację. Mamy bardzo okazyjny cennik. Nasze znaczki ELS wysyłamy kurierem niemal wszędzie, łącznie z miastami Opole, Bydgoszcz, a także Lublin.  Nie jest to oferta dla studentów UW, PW czy Uniwersytetu Gdańskiego, ponieważ oni dostają swoje nalepki ELS w sekretaracie. Natomiast naklejki do celów kolekcjonerskich możesz u nas nabyć od ręki! Zapraszamy!