Hologramy na legitymację studencką ELS 31.10.2018 r. już w sprzedaży kolekcjonerskiej!

Oryginalne kolekcjonerskie hologramy els 2018

Najnowsze edycje – hologram na legitymacje els 31.10.2018

Sprzedam – cena: 100zł/sztuka (odbiór osobisty Warszawa; lub 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Elektroniczna legitymacja studencka ELS – hologram, nalepka, naklejka

ELS – co to jest?

ELS – elektroniczna legitymacja studencka to dokument identyfikujący status studenta (plastikowa, jasnozielona karta). Znajduje się na niej elektroniczny chip, dane studenta, informacje o uczelni oraz hologramy – naklejki semestralne z datą ważności do 31 marca lub 31 października danego roku (wydawane co semestr).

Wiele osób z sentymentem wspomina czasy studenckie, dlatego niezwykle popularne stało się kolekcjonowanie hologramów ELS. Ta strona jest dedykowana kolekcjonerom, którzy chcą poszerzać swoje zasoby o nowe edycje naklejek na legitymacje studenckie.

Sprzedaż kolekcjonerskich naklejek/hologramów ELS

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kolekcjonerskie hologramy ELS. Naklejki semestralne na legitymację są identyczne jak te, które otrzymują studenci w uczelnianych dziekanatach. Znaczki są produkowane w technologii 2D/3D, mają laserowo ciętą datę (przezroczysta po przyklejeniu) oraz wymiary 9 mm x 10 mm i grubość 10 µm. Na ich powierzchni umieszczono wszystkie symbole (znak orła, znak RP), a także system zabezpieczający tzw. “plastra miodu” – nalepka ulega zniszczeniu przy próbie odklejenia. Wszystkie te szczegóły świadczą o autentyczności hologramu ELS, co jest niezwykle pożądane przez prawdziwych kolekcjonerów.

Naklejki ELS – sprzedaż i nabycie tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich

Obrót hologramami ELS jest legalny tylko w celach kolekcjonerskich. Nie wolno posługiwać się nimi w inny sposób, np. dla osiągnięcia własnych korzyści. Przypominamy, że zgodnie z przepisem art. 270 Kodeksu Karnego: „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Jeśli jesteś kolekcjonerem hologramów ELS, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Sprzedajemy najwyższej jakości naklejki na elektroniczną legitymację studencką. Nalepka z laserowo ciętą datą 31.03.2018 jest już dostępna! Oferujemy też znaczki semestralne ELS ze starszymi datami, którymi możesz wzbogacić swoją kolekcję:

 

31-10-18    –   cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

31-03-18    –   cena 70zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)
31-10-18     –  cena 40zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

 

tel: 507 059 174 (oddzwaniamy/odpisujemy na SMSy)

[email protected]