Hologramy na legitymacje studencką ELS 31-03-2018 – już w ofercie!

Naklejka jak i hologram na legitymacje studencka 31-03.18

Kolekcjonerski hologram ELS na legitymację studencką z datą 31.03.2018 już dostępny!

 

Polecamy wyłącznie najwyższej jakości kolekcjonerskie naklejki ELS (na elektroniczną legitymację studencką). W naszej ofercie znajdziesz najnowszą edycję hologramu ELS z laserowo naniesioną datą 31.03.2018! Znaczek semestralny posiada wszystkie niezbędne symbole (znak RP, znak orła), przezroczystą datę po naklejeniu oraz tzw. zabezpieczenie “plastra miodu”. Te detale dostrzeże każdy kolekcjoner!

 

Złóż zamówienie już dziś – liczba egzemplarzy ograniczona!

 

Cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierska za pobraniem)

tel507 059 174 

mail[email protected]

 

Oddzwaniamy, odpisujemy na smsy i maile – potwierdzenie zamówienia w ciągu 30 minut! Jesteśmy dostępni przez cały tydzień.

 

Przypominamy, że hologramy ELS nie są dostępne przez cały rok. Kup najnowszą naklejkę na legitymację zanim będzie za późno! Hologramy semestralne  można kupić na Allegro i OLX pojedynczo i hurtowo. Nalepki/hologramy ELS wysyłamy do miast: Kielce, Opole  oraz Poznań i Szczecin, a także Katowice, koło miasta Wrocław. Odbiór osobisty w mieście Warszawa. Kupując naklejki na legitymację studencką ELS, masz gwarancje, że są to autentyczne, profesjonalnie wykonane okazy – takie hologramy studenckie będą wspaniały uzupełnieniem twojej kolekcji! Jeśli chodzi o najnowsze naklejki na elektroniczną legitymację studenta, cena  wynika z daty na znaczku ELS. Przykładowo, naklejka na legitymację 31-03-2018 kosztuje nieco więcej niż hologram na legitymację 31-10-2017. Jednak dla kolekcjonerów, wszystkie hologramy semestralne są bardzo wartościowe.